O nas

Szanowni Państwo!

Jesteśmy zespołem specjalistów na codzień pracujących w krakowskich ośrodkach klinicznych, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym. Stawiamy na nowoczesną medycynę, opartą o obowiązujące standardy i wytyczne. Nasi lekarze mają przy tym indywidualne i pełne zrozumienia podejście do każdego pacjena.

Zaletą naszego Centrum Medycznego jest też dogodna lokalizacja w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym „Konstelacja” na osiedlu Ruczaj, w pobliżu szlaków komunikacji miejskiej, 4 km od Rynku Głównego. W najbliższym sąsiedztwie znajdą Państwo aptekę oraz punkt pobrań laboratorium medycznego Diagnostyka. Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, aby nikt nie tracił zdrowia w kolejkach pod gabinetem!

Specjalnie dla Pacjentów pracujących do późna, nasze centrum jest czynne do 21:00, a na rozbudzenie oferujemy filiżankę znakomitej kawy. :-) Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Medycznego PLEJADY oraz korzystania z naszych usług!.