Dr med. Beata Dolik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Katowicach. Staż podyplomowy ukończyła w Państwowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie na Oddziale Internistycznym i Ginekologiczno- Położniczym oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej i w Klinice Chorób Dzieci Instytutu Pediatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2006 roku obroniła doktorat na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinach pediatrii (2007 r.) oraz alergologii (2013 r.). Przez wiele lat związana z Katedrą Pediatrii CM UJ w Krakowie, gdzie pracowała w charakterze asystenta oraz starszego asystenta. Od roku 2001 do 2007 pełniła dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Od 2009 roku pracuje na stanowisku starszego asystenta w Specjalistycznej Poradni Pediatrycznej oraz Alergologicznej Dzieci i Młodzieży 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką.

Specjalizacje

alergologia, pediatria

Staże i szkolenia

Udział w międzynarodowym programie naukowym KIGS (Pfizer International Growth Study) na stanowisku badacza (2005-2009 r.)

XI Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe: Postępy w zakresie diagnostyki i chorób alergicznych, Kraków (2004 r.) V Konferencja Środkowo- Europejska: Alergia, Astma, Immunologia Kliniczna, Łódź (2003 r.)

Alergologia i pulmonologia w praktyce lekarskiej, Kraków (2003 r.)

Akademia MSD- warsztaty szkoleniowe EBM w praktyce klinicznej, Kraków (2002 r.) IV Konferencja Środkowo- Europejska: Alergia, Astma, Immunologia Kliniczna, Łódź (2002 r.)

Szkolenie pt. Standardy postępowania w chorobach dróg oddechowych, Kraków- Instytut Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka (2002 r.)

VII Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe: Alergologia i Pneumonologia u progu trzeciego tysiąclecia (2001 r.)

Konferencja naukowa XIV Polsko-Słowackie Dni Pneumonologii i Alergologii Dziecięcej, Zakopane (2001 r.)

Kurs Good Clinical Practice In Clinical Trials (2001 r.)

Członkostwo w towarzystwach lekarskich

Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Polskie Towarzystwo Endokrynologów Dziecięcych

Polskie Towarzystwo Alergologiczne Znajomość języków obcych angielski (średnio zaawansowany), niemiecki (podstawowy)

Znajomość języków obcych

angielski (średnio zaawansowany), niemiecki (podstawowy)

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ U LEKARZA